لوستر شاخه گوزنی طلابراق- 5 شاخه لوسترسازان

لوستر شاخه گوزنی طلابراق- 5 شاخه لوسترسازانL1135-5TB


3,450,000 تومان

آخرین بروزرسانی : 19 اکتبر, 2021

لوستر شاخه گوزنی طلابراق- 5 شاخه لوسترسازان

لوستر شاخه گوزنی طلابراق- 5 شاخه لوسترسازان یک محصول منحصر به فرد و از دسته لوستر لوکس می باشد.

لوستر های لوکس شاخه گوزنی در اتاق پذیرایی،سالن پذیرایی و جاهای لوکس کاربرد دارد.

لوستر شاخه گوزنی با هر دکوراسیونی سازگار است و نصب آن جلوه ای خاص به فضای مورد نظر شما می دهد.گروه تولیدی لوسترسازان لوستر های شاخه گوزنی را با طرح و سلیقه مشتری نیز در دستور تولید دارد و چند وقت یکبار مدلهای جدیدی را از آن طراحی و تولید می کند تا هموطنان عزیز با مشاهده عکس همه مدلهای لوستر شاخه گوزنی انتخاب در خور شایسته انجام داده و آن را خریداری نمایند.بانوان خوش سلیقه ایران زمین یا خارج از آن لوستر شاخه گوزنی را انتخابی خوب و جذاب می دانند. هم چنین صادرات این محصول و محصولات مشابه در دستور کار قرار دارد.

صنعت طراحی و ساخت لوستر و تجهیزات روشنایی در ایران سابقه ای دراز مدت را داراست.

طبق آمارها کشور ایران جزء کشورهای تولید کننده و صادر کننده لوستر و صنایع روشنایی در دنیا می باشد.

هر ایرانی باید به خود افتخار کند که کشورش در زمره تولیدکنندگان و صادرکنندگان لوستر در دنیا قرار دارد و از واردات آن به کشور بی نیاز است. هموطنان عزیز نیز با خرید لوستر با کیفیت ایرانی می توانند از اقتصاد و تولید کننده ایرانی حمایت کرده و در دوران سخت تحریم صنعتی را در کشور خودشان سر پا نگه دارند که نه تنها می تواند مانع از خروج ارز ، بلکه ورود آن را با صادرات به دنیا تضمین کنند.

لوستر شاخه گوزنی طلابراق- 5 شاخه لوسترسازان جزء دسته لوستر لوکس می باشد.

گروه تولیدی لوسترسازان طراحی و ساخت این محصول را در دستور کار قرارداده است.

نحوه پروسه سفارش این محصول در سایت لوسترسازان به راحتی و تحویل آن در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد.یکی از افتخارات لوسترسازان مشاوره قبل از خرید و همراهی مشتری تا زمان نصب و بعد از آن می باشد.هموطنان عزیز علاوه بر مراجعه به سایت می توانند محصولات گروه لوسترسازان را از صفحه اینستاگرام آن نیز مشاهده بفرمایند.هموطنان عزیر می توانند با مراجعه به سایت و عضویت در خبرنامه با وارد کردن ایمیل خود از اخبار آخرین محصولات و تخفیفات آن بهره مند شوند.

هم چنین لوسترسازی لوسترسازان محصول دیگری از جمله لوسترهای کلاسیک را نیز در دستور طراحی و ساخت دارد.